email: info@zamieszkajna1maja.pl
telefon: 609 147 109, 601 521 298

Apartamenty w Nowym Sączu

O inwestycji...

Apartamenty 1 Maja to nowoczesny, 3-piętrowy budynek z windą, garażem podziemnym oraz komórkami lokatorskimi zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Nowego Sącza - osiedle Szujskiego.

Oferujemy Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 28 do 65 metrów kwadratowych.

Lokale mieszkalne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić komfort zarówno osobom żyjącym w pojedynkę, jak i rodzinom z dziećmi.

Szczególny nacisk położyliśmy na wykonanie pięknych, obszernych tarasów i balkonów, które znacznie zwiększają komfort życia!

Dodatkowe udogodnienia...

Przy wyborze mieszkania należy zwrócić szczególną uwagę na jego lokalizację. Nasza jest perfekcyjna - z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie niezbyt daleko od serca miasta.

Będzie to idealne miejsce aby odpocząć od miejskiego gwaru, zrelaksować się, a także podziwiać panoramę miasta i okolicznych gór Beskidu Sądeckiego.

Kameralna atmosfera stanie się idealnym miejscem do budowania sąsiedzkich relacji.

Ekologia i oszczędność jest dzisiaj bardzo ważna. Jesteśmy tego świadomi, dlatego zadbaliśmy o to aby nasz budynek został włączony do miejskiej sieci ciepłowniczej MPEC.

 

Blisko centrum,
z dala od zgiełku...

Doskonała lokalizacja to jedna z większych zalet prezentowanej inwestycji.

Z jednej strony bliskość rynku, centrów handlowych, z drugiej sąsiedzwo Wólek i Dunajca sprawią, że funkcjonowanie w miejskiej przestrzeni stanie się wygodne.

 

ul. 1 maja 23, Nowy Sącz
e-mail: info@zamieszkajna1maja.pl
telefon: 609 147 109, 601 521 298